DJ VIXA - DJ/Wodzirej + Saksofonista + Akordeonista

Kategorie:
Ocena:


Czy chcecie, aby Wasz Najważniejszy DZIEŃ odbył się bez stresu?

Czy chcecie, aby Wasi goście wrócili z przyjęcia weselnego zadowoleni?

Czy chcecie czuć rano, że przetańczyliście tę noc do maksimum?

Jeżeli zależy Wam na wspaniałej, szalonej i niekonwencjonalnej uroczystości to zapraszam do nas. Nazywam się Paweł Kaczmarczyk, reprezentuję firmę Vixa i zapraszam wszystkich zainteresowanych do poznania naszej usługi.

Zależy nam na zadowolonym kliencie, posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, jesteśmy wszechstronni i otwarci na nowe pomysły, doradzamy przyszłej Młodej Parze w wielu aspektach, tak aby przyjęcie weselne było niezapomniane i zawsze mile wspominane. Na bieżąco inwestujemy w dodatkowy sprzęt i wybieramy tylko ten wysokiej jakości, co przede wszystkim jest słyszalne na przyjęciu weselnym.

GWARANTUJEMY jakość, solidność, profesjonalizm i Wasze zadowolenie. W naszych rękach, Wasze przyjęcie weselne jest BEZPIECZNE. Dbamy o świetne nagłośnienie uroczystości, a także o ZDROWIE gości. Dlatego dopasujemy poziom głośności do parkietu, akustyki, a także do tego, aby goście mogli porozmawiać swobodnie przy stole i nie musieli przy tym krzyczeć. W trakcie przyjęcia robimy krótkie przerwy, co godzinę, tak aby każda obecna osoba na przyjęciu, miała chwilę na złapanie oddechu, naładowanie energii na kolejny blok muzyczny, a także na rozmowę z rodziną, znajomymi, z którymi zapewne się dawno nie widziała.W czasie przerwy muzyka gra znacznie ciszej i oczywiście jest przyjemna dla ucha.

1.Profesjonalna obsługa

2.Możliwość dodania saksofonisty do pakietu

3.Możliwość dodania akordeonisty do pakietu

4.Dopasujemy klimat muzyczny do Państwa upodobań

5.Prowadzimy zabawy typu flashmob, a także oczepiny (jeżeli Państwo sobie tego życzą)

6.Wodzirejka na najwyższym poziomie, nowocześnie, a przede wszystkim wszystko z uśmiechem i pozytywną energią, która udziela się gościom

7.Odśpiewamy sto lat

8.Poinformujemy na bieżąco gości o ważnych punktach przyjęcia

9.Jesteśmy elastyczni na nowe pomysły, każdy szczegół dopieścimy, dogadamy i uwzględnimy w nich Wasze prośby!

10.Doradzimy w kwestiach, w których macie wątpliwości

11.Poprowadzimy przyjęcie tak abyście mogli zająć się tylko zabawą, a przy tym czuli się komfortowo

12.Prowadzimy uroczystość kulturalnie i z humorem

Koniecznie zapytaj nas, w rozmowie telefonicznej, jak prowadzimy ,,wyjścia za stoły"! Zatem nie czekaj, tylko chwyć telefon do ręki i zadzwoń do nas, by zarezerwować dla Was termin!

Do usłyszenia!

www.vixaofficial.pl

Film

Kontakt

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Komentarze

Brak komentarzyZostaw swój komentarz