IMPREZOWY SUPPORT - wsparcie podczas organizacji wydarzeń rodzinnych

Kategorie:
Ocena:


Imprezowy Support to wsparcie dla firm organizujących imprezy oraz dla osób prywatnych, które chcą uświetnić wydarzenia rodzinne. Zajmujemy się organizacją i zapewnieniem atrakcji oraz dekoracji tematycznych na Wasze imprezy. Chcesz, aby Twoi goście na długo zapamiętali uroczystość i bawili się doskonale? Sprawdź, co mamy do zaoferowania!
1. Stanowisko VR to podróż do wirtualnej rzeczywistości, gdzie na moment możesz przenieść się w każde miejsce na Ziemi, wspinać się na Mount Everest, strzelać do nieprzyjaciela, zwiedzić Kosmos albo oddać się szalonej jeździe rollercoasterem! Niezapomniane wrażenie i pozytywna dawka emocji!
2. Stanowisko Hololens - absolutna nowość na rynku eventowym! Jest to komputer holograficzny pokazujący rozszerzoną rzeczywistość. Spraw, aby goście mogli zobaczyć na Twojej uroczystości wspaniałe hologramy! Z pewnością będzie to atrakcja, którą zapamiętają na długo!
3. Symulator jazdy VR - stanowisko, gdzie uczestnicy mogą przenieść się do wirtualnej rzeczywistości i poczuć się jak prawdziwi kierowcy rajdowi!
4. Fotobudka - wspaniała i niezastąpiona podczas każdej imprezy! Wybieraj z kosza rozmaitych gadżetów i baw się doskonale, a pamiątkowe zdjęcie wydrukuje się w kilka sekund!
5. Tworzenie rzeźb 3D - atrakcja dla dzieci, przy której mali uczestnicy zapominają o Bożym świecie! Dzięki specjalnym długopisom 3D można oddać się pasji tworzenia i samodzielnie wykonać rzeźbę 3D, którą dzieci zabiorą ze sobą na pamiątkę. Posiadamy wkłady, które nie są gorące, można je swobodnie formować też w dłoni i są w 100% przygotowane z materiałów recyklingowych, dzięki czemu są nietoksyczne i ekologiczne. Nasze stanowisko sprawia, że dzieci rozwijają tu swoją kreatywność, wyobraźnię i oddają się twórczej pasji tworzenia!
Nasze atrakcje stanowią doskonałe uzupełnienie każdego ważnego wydarzenia rodzinnego! Jesteśmy z Wami podczas urodzin, komunii, wesel i innych imprez rodzinnych. Sprawdź, co mamy do zaoferowania i napisz do nas: biuro@imprezowysupport.pl
Zapraszamy do współpracy! Zmieniamy wydarzenie w doświadczenie!

Kontakt

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Komentarze

Brak komentarzyZostaw swój komentarz