Śpiew na ślubie, Oprawa Muzyczna Mszy Ślubnej - Sopran i Tenor - śpiewacy opery (możliwe skrzypce)

Ocena:


Jesteśmy małżeństwem i doskonale wiemy jak wielkim dniem jest dzień ślubu, oraz jak ważne jest dla Pary Młodej, aby przeżyć go zgodnie z założonymi marzeniami i planami.

Pragniemy by piękna muzyka towarzyszyła również w Państwa życiu, dlatego oferujemy swoje głosy, wrażliwość i całe serce do uświetnienia ważnych dla Państwa chwil.

Jako artyści śpiewający na co dzień w teatrze, obiecujemy, że oprawa muzyczna jaką Państwu zaoferujemy sprawi, że Msza Ślubna będzie profesjonalna, wyjątkowa i zapamiętana przez Parę Młodą oraz gości.
Śpiewem na ślubach zajmujemy się już od kilkunastu lat, dlatego mogą Państwo być spokojni i pewni, że doradzimy Państwu w każdym aspekcie śpiewu w kościele.

Zachęcamy Państwa do wyboru naszego duetu – Sopran oraz Tenor, który może wzbogacić Waszą wyjątkową Mszę Ślubną o utwory wykonywane na np. Wejście, Ofiarowanie, Komunię oraz zakończenie Mszy.

Dla wzbogacenia oprawy muzycznej proponujemy dodatkowe powiększenie składu wykonawczego o skrzypce.

Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę oraz zachęcamy do kontaktu oraz na naszą stronę internetową lub profil na portalu Wesele z Klasą

https://www.weselezklasa.pl/ogloszenia-weselne/oprawa-muzyczna-slubusopran-i-tenor-spiew,15805/

Kontakt

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Komentarze

Brak komentarzyZostaw swój komentarz